Stínem políbená [Shadow Kiss]

19. září 2010 v 14:59 | Alien |  Richelle Mead
www.ich-bin-humanoid.blog.cz

Třetí kniha série Vampýrská akademie.

Vlády se ujímá jaro a studentka Vampýrské akademie Rose Hathawayová by se měla připravovat na maturitní zkoušku. Jenže od nedávného smrtícího souboje s nebezpečnými Strigoji se necítí zrovna nejlépe. Trpí nočními můrami, duši jí zaplavuje temný smutek a předznamenává cosi zlověstného.
Rose dobře ví, že jí není dovoleno milovat jiného strážce. Že musí především chránit Lissu, poslední princeznu z rodu Dragomirů. Jenže když přijde na krásného Dimitrije Belikova, některá pravidla se prostě musí porušit!
Rose své nejlepší kamarádce Lisse lže o svém vztahu k Dimitrijovi, ale jejich přátelství se nyní ocitá v ještě větším ohrožení než kdy předtím. Nesmrtelní vampýři se chtějí pomstít za to, co jim Rose nedávno provedla. Ve strašlivé bitvě, která předčí i nejhorší noční můru, se Rose bude muset rozhodnout mezi dvěma lidmi, na nichž jí záleží nejvíc. Bude ale její volba znamenat, že přežije jen jeden z nich? A pokud ano, bude to Lissa, nebo milovaný Dimitrij?

Nakladatel: Domino
Překladatel: Katrin Chýlová
Obálka: Marek Šebesta
Redakce: Karin Lednická, Hana Pernicová, Martin Pěch
Rok vydání: 2010
Počet stran: 328
Rozměr: 130 x 205
Provedení: Měkké desky

Daemon.cz
Moje hodnocení: ★★★★★
 


Komentáře

1 Tynn.Christielle Tynn.Christielle | Web | 19. září 2010 v 15:08 | Reagovat

AHOJ!! Sháním někoho kdo by mi co NEJRYCHLEJI vytvořil design. Jesli by jsi byla tak ochotná nebo někoho znáš, kontaktuj mě prosím u mě na blogu. Díky:)

líbí se mi tvůj, kdo ti ho dělal..?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.