Červenec 2010

Hvězdopravec [Stargazer]

31. července 2010 v 20:24 | Alien |  Claudia Gray
www.ich-bin-humanoid.blog.cz

2. díl

Akademie Evernight: exkluzivní internátní škola pro nejkrásnější a nejnebezpečnější studenty na světě - upíry. Bianca, která se narodila dvěma upírům, odedávna věděla, že jejím osudem je stát se jednou z nich.
Ale Bianca se zamiluje do Lucase - lovce upírů, který přísahal, že vymýtí její druh z povrchu Země. Jakmile byla na akademii odhalena jeho pravá totožnost, musel uprchnout.
Přestože Bianca a Lucas nemohou být spolu, nechtějí se jeden druhého vzdát. Bianca je ochotná udělat všechno pro to, aby Lucase znovu viděla, i když to znamená střetnutí s lovci upírů z Černého kříže.
Bianca však není jediná, kdo má tajemství. Když na Evernight vtrhne mocná síla, která Biance zřejmě usiluje o život, dozví se Bianca o sobě šokující pravdu!

Nakladatel: Egmont ČR
Překladatel: Šárka Dvořáková
Obálka: Christopher Stengel
Redakce: Stanislav Kadlec, Alena Mrázová
Rok vydání: 2010
Počet stran: 320
Rozměr: 140 x 215
Provedení: Tvrdé desky

Daemon.cz
Moje hodnocení: ★★★★★

Akademie Evernight [Evernight]

31. července 2010 v 20:13 | Alien |  Claudia Gray
www.ich-bin-humanoid.blog.cz

1. díl

Bianca chce utéct z domova. Rodiče ji odvezli z městečka, kde žila celý dosavadní život, a zapsali ji na akademii Evernight, strašidelnou internátní školu, kam chodí studenti, kteří jsou až příliš dokonalí: krásní, bohatí a bezohlední. Bianca ví, že mezi ně nezapadne.
Potom pozná Lucase. Je jiný než ostatní, neuznává snobská školní pravidla a dokáže se svým bezohledným spolužákům postavit. Přestože Lucas Biancu varuje sám před sebou, vzniká mezi nimi pouto, kterému ani jeden z nich nedokáže vzdorovat. Bianka by dala v sázku vše, jen aby mohla být s Lucasem, ale temná tajemství jsou nevyhnutelně předurčena k tomu, aby je od sebe odtrhla... a otřásla vším, v co Bianca až dosud věřila.

Nakladatel: Egmont ČR
Překladatel: Šárka Dvořáková
Obálka: Christopher Stengel
Redakce: Stanislav Kadlec, Alena Mrázová
Rok vydání: 2010
Počet stran: 320
Rozměr: 140 x 215
Provedení: Tvrdé desky

 Daemon.cz
Moje hodnocení: ★★★★★I'm HUMANOID!

31. července 2010 v 13:03 | Alien |  - my way
Ahoj kočky..

Nová adresa blogu..opět :D.. Ano jsem nepoučitelná a budu jí měnit pořád :D.. no vlastně..tahle bude fakt poslední slibuju..Chtěla jsem mít v názvu blogu HUMANOID(název CD Tokio Hotel) a povedlo se :D..tahle adreska byla volná, tak jsem toho hned využila..

Rubriku s hubnutím tu zatím nenajdete, protože teď s tím nebudu mít nic společného, ale až se vrátím z nemocnice, tak to zase rozjedu :).. Budu mít nařízenou bezezbytkovou dietu, ale to se nějak snad dá..:)..


Nová přezdívka: ALIEN


Zavržený [Hush, Hush]

31. července 2010 v 13:00 | Alien |  Becca Fitzpatrick
www.ich-bin-humanoid.blog.cz

1. díl

Nora Greyová je svědomitá, chytrá a rozhodně nemá ráda riziko. Jenže se zamiluje do Patche a to je její první chyba. Patchova minulost je totiž všechno, jen ne nevinná. A nejlepší, co kdy udělal, bylo, že se zamiloval do Nory.
Seznámili se na hodině biologie a Nora chce jediné - držet se od něj co nejdál. Jenže jak se zdá, Patch je vždy o dva kroky napřed. Dívka na sobě cítí jeho pohled, i když Patch není nablízku. Cítí jeho přítomnost, i když je v pokoji sama. A když své okouzlení nedokáže déle tajit, vyjde najevo, kdo Patch ve skutečnosti je a proč ji vyhledal. A za všemi otázkami, které se dotýkají jeho minulosti, si Nora a Patch mohou navzájem položit jen jedinou: "Jak hluboko dokážeš padnout?"

Patchovy oči připomínaly černé hvězdy.
Bral všechno a nedával nic. Ne že bych o něm chtěla vědět víc. Nelíbil se mi zvnějšku a pochybovala jsem, že by se mi zamlouvalo, co se skrývá uvnitř.
Tedy, to není úplně přesné. Zvnějšku se mi líbil hodně.
Dlouhé, silné paže, široká, uvolněná ramena a úsměv zpola hravý, zpola svůdný. Cítila jsem, že mě neodolatelně přitahuje, a sama sobě jsem přestávala rozumět..

Nakladatel: Egmont ČR
Překladatel: Petra Babuláková
Obálka: Lucy Ruth Cummins
Redakce: Stanislav Kadlec, Alena Mrázová
Rok vydání: 2010
Počet stran: 368
Rozměr: 140 x 215
Provedení: Tvrdé desky

Daemon.cz
Moje hodnocení: ★★★★★

Menší nákupy s kámoškou...

31. července 2010 v 13:00 | Alien |  - my way
ZDRAVÍM

Dneska jsem byla s kámoškou nakupovat..:D.. teda..ona si chtěla něco koupit..no a já jsem to jaksi nevydržela a přinesla jsem si domu taky pár kousků :D..
Akorát.. ona si vybírala velikosti XS a S a já M :/.. ona je tak hubená, že když si stoupne ze strany, tak jí skoro nevidim :D.. se má..a má bříško hezky pevný..krása..závidím jí..

Jsme šly do kavárny na ledovou čokoládu a volali na nás nějaký chlápci :D, že nás zvou..:D No odmítly jsme a šly jsme si sednou jinam :D.. ale možná, že to byla blbost, jsme to mohly mít zadara :D.. ta čokoláda byla docela drahá.. 60 kč! :D..
www.ich-bin-humanoid.blog.cz
Ty trička mám z Pimkie..jedno stálo 70 kč a druhý 120 kč :D to jsem tam nemohla přece nechat :D

I'm happy :)

31. července 2010 v 12:59 | Alien |  - my way
Holky jsem šťastná :D..Totiž.. jsem si objednala CDčka a DVDčka a psali mi, že to může trvat asi 3 týdny, pže neměli dost věcí na skladě..Takže jsem počítala, že mi to příde v dobu, kdy tu nebudu..a hle..dnes mi to všechno přišlo :D..Jupíí :D

DVD
Tokio Hotel: Schrei - LIVE
Tokio Hotel: Humanoid City LIVE

CD
Tokio Hotel: Scream
Tokio Hotel: Humanoid DE/Deluxe (CD + DVD)
Tokio Hotel: Humanoid EN
Tokio Hotel: Humanoid City LIVE
www.ich-bin-humanoid.blog.cz

Info..

30. července 2010 v 21:02 | Alien |  - my way
www.ich-bin-humanoid.blog.cz
Jméno: Michaela
Přezdívka: Alien
Věk: 18
Povolání: Student

Koníčky: Kreslení, četba, sport, hudba, přátelé, čičinka
Mám ráda: Bill K., móda, kosmetika, fantasy, latté, thinspo...
Nemám ráda: hmyz, kouření, opilce, drogy, lež, škola...

Oblíbené...
Hudba: pop-punk, emo, screamo, emocore, rock..
Film: romantický, historický, válečný, komedie, taneční, fantasy..
Spisovatel: L.J. Smith, Stephenie Meyer, Laurell K. Hamilton, Maggie Stiefvater, P.C. Cast, Patricia Briggs...
Barva: bílá, černá, růžová, fialová...
Zvíře: kočka